MotoGP 22

75 %
Motory běží: pojďme nastartovat ten nejpodmanivější a nejautentičtější herní zážitek s MotoGP™ všech dob. Virtuální a skutečné závody ještě nikdy takhle nesplynuly!   Celý svět...
479 Kč
Doprava 49 Kč,Do týdne
Doporučená nabídka Herní svět
Do obchodu
Seřadit:

Nejlevnější nabídky (2)

Do týdne • 1 variantaDárek49 Kč94 % • 9 433 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta60 Kč88 % • 98 recenzíDalší informace

Popis produktu

Motory běží: pojďme nastartovat ten nejpodmanivější a nejautentičtější herní zážitek s MotoGP™ všech dob. Virtuální a skutečné závody ještě nikdy takhle nesplynuly!   Celý svět...

Parametry produktu

Výrobce
Žánr
závodní
Doporučený věk
od 3 let

Recenze

  Parametry produktu

  Výrobce
  Žánr
  závodní
  Doporučený věk
  od 3 let

  Popis produktu

  Motory běží: pojďme nastartovat ten nejpodmanivější a nejautentičtější herní zážitek s MotoGP™ všech dob. Virtuální a skutečné závody ještě nikdy takhle nesplynuly!  

  Celý svět MotoGP™

  Prozkoumejte veškerý nový obsah ze sezóny MotoGP™ 2022. Čeká vás přes 120 závodníků, více než 20 oficiálních okruhů a všechny emoce oficiálního šampionátu.  

  A pokud se chcete ponořit do minulosti, více než 70 historických šampionů vám umožní připomenout si to nejlepší z historie MotoGP™.  

  Devět sezón 2009

  Znovu prožijte jeden z nejnapínavějších a nejslavnějších šampionátů v historii MotoGP™!  

  Čeká vás 17 kapitol, jedna pro každou Grand Prix ze sezóny 2009! Vžijte se do role takových legend, jako je Rossi, Lorenzo, Stoner a Pedrosa na vrcholu jejich kariéry. V každé epizodě budete čelit různým výzvám a připomenete si na vlastní oči ty nejslavnější momenty mistrovství světa. Veškerý obsah bude doplněn o více než 50 minut skutečných záběrů na začátku každé kapitoly, které režíroval a komentoval Mark Neale, režisér těch nejlepších dokumentů o MotoGP™.  

  Kde se rodí šampioni

  Staňte se závodníkem, kterým jste vždy chtěli být, díky novým výukám, které vám pomohou se rychle zlepšit díky krátkým herním relacím, anebo se zapište na MotoGP™ Academy a odhalte v sobě šampiona! Díky novým herním výzvám se naučíte všechny triky, abyste byli nejrychlejší na každé trati.  

  Prožijte ten nejrealističtější herní zážitek a přizpůsobte si motorku

  Ponořte se do toho dosud nejrealističtějšího a nejpodmanivějšího zážitku s MotoGP™! Od tváří vašich hrdinů po stylizaci oficiálních boxů se každý detail dočkal dosud nevídané péče. Vytvořte si vlastní svět ve videohře MotoGP™ a závoďte ještě stylověji: díky 5 výkonným grafickým editorům si budete moct přizpůsobit každý aspekt hry od barev po kombinézy závodníků.  

  Naplánujte si úspěch díky manažerské kariéře!

  Založte si vlastní tým nebo se přidejte k nějakému oficiálnímu. Vyberte si zaměstnance a rozvíjejte svou motorku, u které můžete vylepšovat motor, rám, aerodynamiku a elektroniku. Převezměte kompletní kontrolu nad svým herním zážitkem! Založte juniorský tým v Moto2™ a Moto3™: najměte si manažera týmu, technického ředitele a závodníka a dosáhněte nových cílů.  

  Nová hra více hráčů

  Poprvé v sérii značky budete moct vyzvat kamarády v režimu pro 2 hráče na rozdělené obrazovce: nenechte si tuto šanci ujít! A pokud by to nestačilo, užijte si šílené online závody mezi platformami!*   *Cross-play je dostupný mezi konzolemi stejné skupiny.  

  MotoGP 22 Day One Edition obsahuje v balení kromě hry i tyto dvě DLC:

  • VIP MULTIPLIER PACK - Zvyšuje množství bodů reputace v režimu kariéry.
  • SPECIÁLNÍ KOMBINÉZY - Závoďte stylově díky 2 dodatečným kombinézám pro vašeho vlastního závodníka.

  Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

  Hodnocení produktu

  0zákazníků doporučuje produkt
  1zákazník nedoporučuje produkt
  75 %
  průměr z 2 hodnocení
  5
  1 ×
  4
  0 ×
  3
  1 ×
  2
  0 ×
  1
  0 ×
  • Nedoporučuje produkt

   50 %
   • Hezká grafika
   • Ozvučení
   • Licence oficiálního kalendáře
   • Brno je ve hře
   • Jedinou vadou že, je to realný simulátor.
   • Sebemenší kontakt a letíte k zemi.

   Je, to opravdu realný simulátor, žádné arcade, i pro zkušeného hráče těžší, pokud jste v nováček v žánru, doporučuji si koupi rozmyslet.

  • MotoGP 22 mě nezklamalo. Od začátku jsem tušil, že by se letos opět mohlo zadařit a stalo se. Tvůrci nám opět servírují ...

   Zobrazit celou recenzi na www.respawnpoint.cz