Doki Doki Literature Club Plus

Popis produktu

Parametry produktu

Žánr
RPG

Parametry produktu

Žánr
RPG

Popis produktu

Kultovvní legenda Doki Doki Literature Club vychází konečně na fyzickém nosiči! Plus edice je navíc vylepšena na Full HD kvalitu, obsahuje 6 nových vedlejších příběhů, 13 nových hudebních kousků a více než sto odemykatelných obrázků! Prožijte si znova nebo poprvé tento jedinečný psychologický horor, který klame tělem.  

ZDÁNÍ KLAME  

Pokud vás zaujaly roztomilé anime školačky a nebo myslíte si že se jedná o další z tisíců Visual novel ze školního prostředí tak budete silně překvapeni a zaskočeni. Doki Doki Literature Club není hra pro lidi se slabým žaludkem a rozhodně vás příběh Dana Salvato zaskočí a okouzlí. Budete psát básničky a snažit se okouzlit jednu z holek v Literárním klubu avšak příběh bořící bariéru mezi hrou a realitou se vydá směrem, který rozhodně nečekáte!

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.